MÖBLER / Bord / Toilettebord 5911451
nr 591 1451
Toilettebord
sent 1800-tal, längd. 100, djup. 48, höjd. 150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:15:05
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr